Dynastar Skicup van Vlaanderen Ice Mountain - Slalom
29/09/2018 - Ice Mountain Racing Team
U10 Dames
Rank Num. Naam Club Manche 1 Manche 2 Time
1 4 Dols Seth SNV 00:20.25 00:20.80 00:41.05
2 6 Van De Maele Rozemie ICE 00:22.10 00:23.10 00:45.20
3 3 Van De Maele Riet ICE 00:23.04 00:24.27 00:47.31
4 1 Van Heghe Hope SNV 00:24.75 00:25.52 00:50.27
5 7 Dols Lou SNV 00:24.96 00:25.95 00:50.91
6 5 Maes Marie Julie ICE 00:31.26 00:31.13 01:02.39
2 D'haemer Luca ASP DSQ 00:30.59 DSQ
U10 Heren
Rank Num. Naam Club Manche 1 Manche 2 Time
1 19 Scheepens Philippe SNV 00:21.26 00:21.19 00:42.45
2 11 Baiverlin Ferre SNV 00:21.24 00:21.77 00:43.01
3 20 Crommentuijn Noah SNV 00:25.50 00:25.54 00:51.04
4 12 Koch Sebastian ICE 00:25.19 00:26.55 00:51.74
5 15 Bastien James ZON 00:26.83 00:27.24 00:54.07
6 23 Marien Maxime SNV 00:30.50 00:25.78 00:56.28
13 Vernelen Jules WSK DNS DNS DNS
16 Dupont Ruben ICE DNF 00:25.01 DNF
17 Vandebuerie Elijah ICE DNF 00:29.08 DNF
U12 Dames
Rank Num. Naam Club Manche 1 Manche 2 Time
1 50 Appels Anse SNV 00:19.47 00:19.98 00:39.45
2 48 Geerinck Emma ZON 00:20.37 00:20.69 00:41.06
3 45 Van Orten Juul SNV 00:20.85 00:21.21 00:42.06
4 49 Smout Charlotte ZON 00:21.18 00:21.69 00:42.87
5 43 Moris Cécile ZON 00:21.09 00:21.80 00:42.89
6 42 Bauwens Axelle SST 00:21.09 00:21.98 00:43.07
7 41 Van Brempt Femke ZON 00:22.34 00:23.52 00:45.86
8 47 Luyckx Noor ICE 00:22.63 00:23.64 00:46.27
9 44 Gurny Kato ZON 00:22.76 00:23.87 00:46.63
46 Van Gheluwe Torah ICE 00:21.08 DNF DNF
U12 Heren
Rank Num. Naam Club Manche 1 Manche 2 Time
1 52 Scheepens Jeffrey SNV 00:19.79 00:20.44 00:40.23
2 51 Jamin Lukas SNV 00:20.04 00:20.36 00:40.40
3 57 Bastien Leon ZON 00:20.13 00:20.77 00:40.90
4 58 Van Brempt Robbe ZON 00:19.62 00:21.41 00:41.03
5 54 Bries Tibo YET 00:20.18 00:21.03 00:41.21
6 62 Appels Siebe SNV 00:20.22 00:21.31 00:41.53
7 53 Bellens Siebe ZON 00:20.59 00:21.14 00:41.73
8 64 Van Maele Axl ICE 00:21.09 00:21.09 00:42.18
9 60 Vansteenkiste Juul ICE 00:20.84 00:21.37 00:42.21
10 59 Moons Arsen ASP 00:21.02 00:21.25 00:42.27
11 61 Van Bever Matthias ICE 00:21.04 00:21.79 00:42.83
12 55 Wouters Ruben SNV 00:20.91 00:22.25 00:43.16
56 Deroose Daan ICE DNF DNF DNF
Dames
Rank Num. Naam Slalom Categorie Rank Club Manche 1 Manche 2 Time
1 77 Mollin Axelle 0,00 U21 1 CAS 00:17.76 00:18.91 00:36.67
2 85 Kerkhofs Nore 37,78 U16 1 SNV 00:18.65 00:19.23 00:37.88
3 80 Caremans Jana 39,86 U21 2 ZON 00:18.80 00:19.50 00:38.30
4 81 Van Nuffelen Jill 102,85 U21 3 ZON 00:18.82 00:19.52 00:38.34
5 73 Van Puyvelde Naya 32,13 U14 1 SNV 00:18.92 00:19.51 00:38.43
6 71 Bourbon Fien 60,23 U16 2 SNV 00:19.31 00:19.45 00:38.76
7 72 Bos Sanne 74,90 U21 4 ZON 00:19.09 00:19.85 00:38.94
8 75 De Deckere Saartje 62,90 U21 5 ASP 00:19.50 00:19.86 00:39.36
9 74 Elskens Jana 16,82 SEN 1 YET 00:19.22 00:20.33 00:39.55
10 78 Boumans Mayté 73,65 U16 3 SNV 00:19.98 00:20.53 00:40.51
11 76 Van Hassel Maïté 71,55 U16 4 SNV 00:20.08 00:20.92 00:41.00
12 82 Spoelders Noa 85,33 U16 5 ASP 00:20.10 00:21.06 00:41.16
13 101 Vandaele Julie - U14 2 SNV 00:20.48 00:21.30 00:41.78
14 93 Dudal Lore 349,92 U14 3 SNV 00:21.19 00:21.26 00:42.45
15 96 Lambert Maureen 667,34 U16 6 VAL 00:21.22 00:22.19 00:43.41
16 89 Van Den Brande Linde 250,63 U16 7 WSK 00:20.91 00:23.52 00:44.43
17 103 Van Tiggelen Hanne - SEN 2 ASP 00:21.14 00:23.62 00:44.76
18 87 Wattez Manon 224,16 U14 4 ICE 00:22.21 00:22.72 00:44.93
19 95 Finotto Lise 425,55 SEN 3 WSK 00:21.86 00:23.84 00:45.70
20 98 Van Looveren Flo - U14 5 WSK 00:23.63 00:24.94 00:48.57
21 99 Dedeyne Ellen - MAS 1 ICE 00:23.41 00:25.53 00:48.94
22 88 Mallaerts Wendy 231,82 MAS 2 ASP 00:23.73 00:25.53 00:49.26
23 94 Dejonckheere Britt 350,21 U16 8 ICE 00:24.87 00:25.09 00:49.96
24 92 De Groof Julie 335,01 U21 6 WSK 00:24.50 00:26.17 00:50.67
25 90 Vanheerentals Mireille 295,24 MAS 3 WSK 00:24.90 00:26.69 00:51.59
26 100 Van Grimbergen Alina - U14 6 SST 00:26.15 00:25.99 00:52.14
27 97 Tempelaars Astrid - U21 7 SST 00:19.28 00:34.30 00:53.58
79 Mannekens Sarah 124,04 U21 WSK 00:22.01 DNF DNF
83 Laurez Amandine 49,77 U21 ICE 00:18.54 DNF DNF
102 Van Den Broeck Katleen - MAS ZON 00:30.90 DSQ 01:02.35
Heren
Rank Num. Naam Slalom Categorie Rank Club Manche 1 Manche 2 Time
1 159 Alaerts Xan - SEN 1 SNSP 00:16.98 00:18.20 00:35.18
2 121 Van Daele Lennart 0,00 U21 1 SNV 00:17.36 00:18.34 00:35.70
3 117 Greefs Sam 9,07 SEN 2 SNV 00:17.72 00:18.21 00:35.93
4 111 Dutrieux Maxime 37,06 SEN 3 YET 00:17.30 00:18.70 00:36.00
5 112 Van Den Eynde Sam 2,39 SEN 4 ZON 00:17.51 00:18.72 00:36.23
6 116 Mertens Mats 63,14 SEN 5 ZON 00:17.78 00:18.55 00:36.33
7 124 Patteet Giovanni 80,92 U21 2 ZON 00:18.38 00:18.98 00:37.36
8 128 Depondt Bram 145,45 U16 1 ICE 00:18.62 00:19.34 00:37.96
9 131 De Nutte Matthias 158,76 U21 3 WSK 00:18.50 00:19.52 00:38.02
10 160 Cousyns Zidane - U21 4 ZON 00:18.71 00:19.89 00:38.60
11 123 Cloostermans Gianni 86,55 U21 5 ASP 00:19.20 00:19.71 00:38.91
12 139 Brandt Djacomo 311,43 U16 2 ZON 00:19.21 00:20.34 00:39.55
13 147 Bollen Max - U14 1 SNV 00:19.38 00:20.22 00:39.60
14 129 Joosens Brent 145,67 U21 6 WSK 00:18.94 00:20.81 00:39.75
15 125 Bruers Quillan 32,39 U21 7 ASP 00:18.86 00:21.01 00:39.87
16 127 Thys Noah 129,51 U21 8 ASP 00:19.24 00:20.79 00:40.03
17 122 De Brauwer Niels 101,09 U21 9 WSK 00:19.27 00:20.90 00:40.17
17 148 Van Eeckhoven Alexander - U14 2 WSK 00:19.45 00:20.72 00:40.17
19 132 Vlaeymans Kevin 166,94 U21 10 ZON 00:19.74 00:20.57 00:40.31
20 146 Aerts Vico - U14 3 WSK 00:19.85 00:20.57 00:40.42
21 143 Bouas Ioannis - U14 4 SNV 00:19.78 00:20.75 00:40.53
22 149 Peleman Steven - MAS 1 WSK 00:20.43 00:20.46 00:40.89
23 157 Bouas Christos - U14 5 SNV 00:20.07 00:20.89 00:40.96
24 130 Wendelen Matthias 157,07 U21 11 SNV 00:20.41 00:20.89 00:41.30
24 141 Vanderveken Tim 499,01 MAS 2 SST 00:20.18 00:21.12 00:41.30
26 155 Van Orten Stef - U14 6 SNV 00:20.50 00:21.14 00:41.64
27 137 Depondt Baue 255,33 U21 12 ICE 00:19.91 00:21.83 00:41.74
28 118 Kuylen Nando 84,15 U16 3 CAS 00:20.55 00:21.40 00:41.95
29 135 Vlaeymans Robin 245,62 U21 13 ZON 00:20.38 00:21.73 00:42.11
30 138 Brion Maxime 290,07 U16 4 ASP 00:20.72 00:21.63 00:42.35
31 140 Denys Jules 319,85 U16 5 ZON 00:20.59 00:22.06 00:42.65
32 158 Vanfleteren Leon - U14 7 ICE 00:21.03 00:22.33 00:43.36
33 133 Dillen Mathias 180,68 U16 6 ZON 00:20.93 00:22.47 00:43.40
34 134 Tinck Stefan 232,51 MAS 3 ZON 00:22.06 00:22.79 00:44.85
35 142 De Bie Louis 550,82 U16 7 ZON 00:21.43 00:23.50 00:44.93
36 156 Maas Jorrit - U14 8 CAS 00:22.24 00:22.78 00:45.02
37 152 Gurny Brent - U14 9 ZON 00:21.73 00:23.95 00:45.68
38 14 Teissandier Julien - U14 10 ICE 00:23.69 00:25.03 00:48.72
39 153 Appels Seppe - U14 11 SNV 00:19.28 00:31.58 00:50.86
40 150 Dejonckheere Gilles - U14 12 ICE 00:21.97 00:36.12 00:58.09
136 Mannekens Vincent 251,37 U16 WSK 00:19.61 DNF DNF
113 Legrand Jordy 45,53 U21 ZON 00:17.88 DSQ 00:44.72