Dynastar Skicup van Vlaanderen Terugronde Ice Mountain - 28/04/2018 - Slalom
28/04/2018 - Ice Mountain Racing Team
U10 Dames
Rank Rugnr. Naam Club Manche 1 Manche 2 Time
1 5 Appels Anse SNV 00:20.65 00:20.76 00:41.41
2 6 Dols Seth SNV 00:21.43 00:21.57 00:43.00
3 8 Smout Charlotte ZON 00:22.06 00:22.82 00:44.88
4 9 Van Orten Juul SNV 00:22.07 00:22.87 00:44.94
5 3 Van Brempt Femke ZON 00:23.39 00:24.61 00:48.00
6 7 Gurny Kato ZON 00:23.97 00:24.16 00:48.13
7 2 Van De Maele Rozemie ICE 00:25.76 00:25.92 00:51.68
8 4 Vanovertveldt Yenna ICE 00:27.70 00:28.83 00:56.53
1 Dols Lou SNV DSQ 00:29.93 DSQ
U10 Heren
Rank Rugnr. Naam Club Manche 1 Manche 2 Time
1 23 Scheepens Philippe SNV 00:21.98 00:22.03 00:44.01
2 12 Bries Tibo YET 00:22.91 00:22.96 00:45.87
3 14 Tollens Alexander CAS 00:22.36 00:23.60 00:45.96
4 28 Baiverlin Ferre SNV 00:22.65 00:23.61 00:46.26
5 24 Van Bever Matthias ICE 00:22.77 00:23.51 00:46.28
6 17 Bogaerts Lars ZON 00:23.30 00:23.88 00:47.18
7 30 Theys Jack SNV 00:23.34 00:24.66 00:48.00
8 27 Musiek Victor SNV 00:25.45 00:25.74 00:51.19
9 20 Vernelen Jules WSK 00:29.62 00:30.15 00:59.77
25 Crommentuijn Noah SNV DNS
29 Bellens Siebe ZON DNS
11 Bastien James ZON DSQ 00:31.33 DSQ
26 Marien Maxime WSK DSQ 00:28.44 DSQ
U12 Dames
Rank Rugnr. Naam Club Manche 1 Manche 2 Time
1 33 Vandaele Julie SNV 00:19.61 00:20.12 00:39.73
2 35 Geerinck Emma ZON 00:20.25 00:22.01 00:42.26
3 38 Van Gheluwe Torah ICE 00:22.29 00:22.76 00:45.05
4 37 Moris Cécile ZON 00:22.89 00:22.48 00:45.37
5 36 Bauwens Axelle SST 00:22.48 00:23.01 00:45.49
U12 Heren
Rank Rugnr. Naam Club Manche 1 Manche 2 Time
1 47 Van Orten Stef SNV 00:20.34 00:20.30 00:40.64
2 50 Bouas Christos SNV 00:20.48 00:20.62 00:41.10
3 42 Appels Siebe SNV 00:20.64 00:20.78 00:41.42
4 41 Scheepens Jeffrey SNV 00:20.91 00:20.93 00:41.84
5 43 Jamin Lukas SNV 00:21.36 00:21.65 00:43.01
6 49 Van Brempt Robbe ZON 00:21.38 00:21.70 00:43.08
7 45 Dejonckheere Gilles ICE 00:21.06 00:22.07 00:43.13
8 46 Bastien Leon ZON 00:22.04 00:22.93 00:44.97
9 52 Vansteenkiste Juul ICE 00:22.82 00:23.48 00:46.30
10 48 Deroose Daan ICE 00:23.73 00:24.13 00:47.86
11 51 Wouters Ruben SNV 00:24.91 00:25.17 00:50.08
12 44 Bogaerts Robbe ZON 00:22.44 00:29.06 00:51.50
Dames
Rank Rugnr. Naam Slalom Categorie Rank Club Manche 1 Manche 2 Time
1 77 Laurez Amandine 49,77 U21 1 ICE 00:19.68 00:20.18 00:39.86
2 74 Caremans Jana 39,86 U16 1 CAS 00:19.45 00:20.65 00:40.10
3 75 Kerkhofs Nore 37,78 U14 1 SNV 00:20.04 00:20.21 00:40.25
4 83 Van Eeckhoven Julie 43,60 U16 2 WSK 00:20.06 00:20.54 00:40.60
5 85 Van Puyvelde Naya 32,13 U14 2 SNV 00:19.78 00:20.97 00:40.75
6 84 Bourbon Fien 60,23 U16 3 SNV 00:20.17 00:20.99 00:41.16
7 73 Boumans Mayté 73,65 U16 4 SNV 00:21.01 00:20.81 00:41.82
8 91 Bourbon Stien 325,85 U21 2 SNV 00:20.77 00:21.12 00:41.89
9 71 De Deckere Saartje 62,90 U16 5 AST 00:21.10 00:20.83 00:41.93
10 72 Van Hassel Maïté 71,55 U14 3 SNV 00:21.26 00:21.59 00:42.85
11 80 Boon Jana 80,54 U21 3 ZON 00:21.58 00:21.92 00:43.50
12 76 Van Damme Margot 100,07 U21 4 WSK 00:21.74 00:22.65 00:44.39
13 82 Boon Kato 137,95 U21 5 ZON 00:22.37 00:23.19 00:45.56
14 86 Musiek Emma 140,43 U14 4 SNV 00:22.36 00:23.22 00:45.58
15 78 Mannekens Sarah 124,04 U21 6 WSK 00:22.06 00:23.69 00:45.75
16 92 Caron Amber 331,17 U21 7 ZON 00:22.23 00:23.62 00:45.85
17 94 Finotto Lise 425,55 SEN 1 WSK 00:22.88 00:23.68 00:46.56
18 90 Van Den Brande Linde 250,63 U16 6 WSK 00:23.07 00:23.78 00:46.85
19 98 Pollie Anne-Sophie - SEN 2 SNV 00:23.48 00:24.05 00:47.53
20 88 Wattez Manon 224,16 U14 5 ICE 00:24.06 00:24.86 00:48.92
21 87 De Decker Jill 223,62 U14 6 WSK 00:24.68 00:25.14 00:49.82
22 97 Lambert Maureen 667,34 U14 7 PRO 00:24.79 00:25.26 00:50.05
23 89 Mallaerts Wendy 231,82 MAS 1 AST 00:27.15 00:25.26 00:52.41
24 96 Van Den Driessche Phemie 514,31 MAS 2 ZON 00:25.76 00:27.17 00:52.93
25 39 D'Haeyere RUth - U21 8 ICE 00:28.81 00:27.55 00:56.36
79 Van Nuffelen Jill 102,85 U21 ZON DSQ 00:21.04 DSQ
81 Vandesande Britt 70,33 U16 SST DSQ DNS DSQ
93 Dejonckheere Britt 350,21 U14 ICE DSQ 00:28.24 DSQ
95 Vande Gucht Xena 462,47 U16 YET DSQ DNF DSQ
Heren
Rank Rugnr. Naam Slalom Categorie Rank Club Manche 1 Manche 2 Time
1 105 Van Den Eynde Sam 2,39 U21 1 ZON 00:18.29 00:18.62 00:36.91
2 106 Greefs Sam 9,07 SEN 1 SNV 00:18.26 00:18.79 00:37.05
3 114 Legrand Jordy 45,53 U21 2 ZON 00:18.43 00:19.11 00:37.54
4 113 Mertens Mats 63,14 U21 3 ZON 00:18.27 00:19.29 00:37.56
5 115 Dutrieux Maxime 37,06 SEN 2 YET 00:18.81 00:19.08 00:37.89
6 140 Vandevelde Théo - U21 4 CAS 00:18.56 00:19.76 00:38.32
7 123 De Nutte Matthias 158,76 U21 5 WSK 00:19.21 00:19.87 00:39.08
8 117 Vandevelde Franklin 130,05 U16 1 CAS 00:19.52 00:19.63 00:39.15
9 102 Cloostermans Gianni 86,55 U21 6 AST 00:19.49 00:19.79 00:39.28
10 109 Catry Maxime 119,21 U21 7 ICE 00:19.26 00:20.17 00:39.43
11 158 Thevelin Arthur - U16 2 ICE 00:19.43 00:20.11 00:39.54
12 144 Cousyns Zidane - U21 8 ZON 00:19.67 00:19.98 00:39.65
13 126 Heremans Paul 179,31 U21 9 ZON 00:20.06 00:20.43 00:40.49
14 121 Joosens Brent 145,67 U21 10 WSK 00:19.84 00:20.72 00:40.56
15 120 Depondt Bram 145,45 U16 3 ICE 00:20.03 00:20.56 00:40.59
16 116 Thys Noah 129,51 U21 11 AST 00:20.29 00:20.51 00:40.80
17 108 Kuylen Nando 84,15 U14 1 CAS 00:20.31 00:20.54 00:40.85
18 104 Deliever Thibaut 32,39 U16 4 ICE 00:20.23 00:20.66 00:40.89
19 111 De Brauwer Niels 101,09 U16 5 WSK 00:20.22 00:21.08 00:41.30
20 160 Bollen Max - U14 2 SNV 00:20.46 00:21.10 00:41.56
21 131 Mannekens Vincent 251,37 U16 6 WSK 00:20.77 00:20.84 00:41.61
22 112 Bauwens Nicolas 111,43 U21 12 SST 00:20.93 00:20.80 00:41.73
23 151 Appels Seppe - U14 3 SNV 00:20.79 00:21.09 00:41.88
24 101 Baeten Viktor 110,89 U16 7 SNV 00:20.68 00:21.21 00:41.89
25 156 Mermans Thomas - U16 8 SNV 00:20.83 00:21.49 00:42.32
26 132 Depondt Baue 255,33 U16 9 ICE 00:20.58 00:22.14 00:42.72
27 119 Mathijs Frederick 140,29 SEN 3 YET 00:20.90 00:21.97 00:42.87
28 153 Bouas Ioannis - U14 4 SNV 00:21.27 00:21.88 00:43.15
29 130 Vlaeymans Robin 245,62 U16 10 ZON 00:21.16 00:22.10 00:43.26
30 157 Daems Fil - U21 13 WSK 00:21.01 00:22.47 00:43.48
31 118 Cools Xander 135,52 U16 11 AST 00:22.18 00:21.83 00:44.01
31 149 Peleman Steven - MAS 1 WSK 00:21.78 00:22.23 00:44.01
33 138 Vanderveken Tim 499,01 SEN 4 SST 00:22.30 00:22.26 00:44.56
33 143 Caes Ruben - SEN 4 ICE 00:22.29 00:22.27 00:44.56
35 129 Tinck Stefan 232,51 MAS 2 ZON 00:21.95 00:22.71 00:44.66
36 127 Dillen Mathias 180,68 U14 5 ZON 00:21.20 00:23.48 00:44.68
37 133 Brion Maxime 290,07 U16 12 ASP 00:22.05 00:22.67 00:44.72
38 142 Baeten Emiel - U14 6 SNV 00:22.50 00:22.90 00:45.40
39 155 Maas Jorrit - U14 7 CAS 00:22.54 00:22.88 00:45.42
40 161 Desmet Leon-Remi - U14 8 ICE 00:22.91 00:23.06 00:45.97
41 139 De Bie Louis 550,82 U16 13 ZON 00:23.12 00:23.23 00:46.35
42 125 Vlaeymans Kevin 166,94 U21 14 ZON 00:25.66 00:20.82 00:46.48
43 154 Van Eeckhoven Alexander - U14 9 WSK 00:21.62 00:25.27 00:46.89
44 162 Vanfleteren Leon - U14 10 ICE 00:23.54 00:23.61 00:47.15
45 159 Denys Jeff - U14 11 ZON 00:23.67 00:23.65 00:47.32
46 122 Wendelen Matthias 157,07 U21 15 SNV 00:23.84 00:24.45 00:48.29
47 141 Boudt Niels - U14 12 SST 00:23.55 00:24.88 00:48.43
48 145 Gurny Brent - U14 13 ZON 00:24.19 00:24.59 00:48.78
49 134 Bries Davy 294,85 MAS 3 YET 00:24.43 00:25.34 00:49.77
50 150 Vanovertveldt Yensen - U14 14 ICE 00:24.84 00:24.98 00:49.82
51 136 Bogaerts Kim 325,04 MAS 4 ZON 00:24.24 00:26.68 00:50.92
52 15 Montbaliu Johannes - U14 15 ICE 00:25.30 00:26.27 00:51.57
53 137 Decloedt Alain 363,69 MAS 5 ZON 00:35.78 00:23.54 00:59.32
152 Lybeer Wouter - MAS ICE 00:20.70 DNS DNS
110 Debeil Tom 32,39 U16 ICE 00:22.89 DNF DNF
146 Aerts Vico - U14 WSK 00:21.85 DNF 01:00.82
128 Bosmans Vince 223,08 U21 YET DSQ 00:22.99 DSQ
135 Denys Jules 319,85 U16 ZON DSQ 00:24.15 DSQ